Sosyal Medya

56Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın

Sesli Kameralı Sohbet

 Merhaba Değerli Kullanıcılar
SesliMelodi.Com seviyeli ve kaliteli sohbet odaları bulunduran siteler arıyorum! Cümlesini duyduğumuz günden beri kendimizce bazı kural düzenlemeleri yaptık. Çünkü bu cümleyi sarf edenlerin sayısı her geçen gün artış göstermekteydi. Bazı sohbetlerin edildiği sitelerde insanların gözüne seviyeden yana perde indirildiği için amacımız seviye denilince akla gelecek ilk site SesliElit.Com olmaktı. Bunu başardık ve başarının güzelliğini bizim ortamımızda olan insanlara gösterdik. Bay-bayan her cinsten insan topluluğu seviyesi bulunan seslimelodi chat odalarımızın içerisinde gününü gün ettiler. Seviyeli chat sitesi olduğumuzu yaptıklarımızla kanıtladık ve şuan bu konuyu yazma rahatlığını elimizde bulunduruyoruz.

Evet, şayet seviyeli bir şekilde sohbetinizi yapacak chat odalarını arıyorsanız doğru noktadasınız. Burası hem size hemde sevdiklerinize seviyeden yana kusuru olmayan yeni arkadaşlıkları kazandıracak. Tek yapmanız gereken ücret ödemesinde bulunmayacağınız speakychat odalarımıza bağlanmanız. Bunu nasıl yapacağım? Diyorsanız, hemen nasıl bir yol izleyeceğinizi maddeler halinde anlatalım.

  • Anasayfa üzerine dönüş yapacaksanız üst bölmede bulunan büyük banner resimlerinden birisini tıklayın direk odalara erişim sağlayacaksınız. Şayet bu sayfadan çıkmadan odalara bağlanmak isterseniz konu altında yada üstünde bulunan resimlerden birine tık yapın.
  • Seviyeli kişilerin bulunduğu odalara uğramak için şimdi sıra activex yüklemeye geldi. Bunun içinde manuel bir şekilde activexi bilgisayarınıza kurun.
  • Seviyeden yana kusuru olmayan SesliElit.Com odalarımızda gold üyelik almak isterseniz bunu da size ücretsiz vermekteyiz. Tek yapacağınız üyelik formunu doldurup göndermeniz.

Yazar : ` ALp
10 Ağu Ctesi 07:53
314 Görüntüleme


Gönder

Popüler Yorumlar